Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Bilgi Yatırım Yapılabilecek Kripto Paralar Hangileri? (1 Görüntüleyen)

Moderator  

Moderator
Konular
179
Mesajlar
209
Tepki Puanı
22
Forum Yaşı
7 Ay 11 Gün
Konum/Şehir
ANTALYA
Web Sitesi
cryptotr.net
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0

Kripto paraların her geçen gün daha da popüler olduğunu söyleyebiliriz. Dijital madencilik ile kripto para aramasının yapılabilmesi, alışverişlerde kripto para kullanımına izin verilmesi, ekonomi kuruluşlarının kripto paraları tanıması gibi etmenler sayesinde kripto paralar; yatırımcıların gözünde değer kazanmayı başarıyor. Peki, kısa sürede kazanç sağlamak adına hangi kripto paralara yatırım yapılmalı?


En Kazançlı Beş Kripto Para!​

 • Bitcoin: Yatırım yapılması tavsiye edilen kripto paraların başında tahmin edilebileceği üzere Bitcoin geliyor. Her ne kadar inişler yaşasa da Bitcoin’in özellikle pandemi dönemiyle beraber kendisini kabul ettirdiğini söyleyebiliriz. Güncel tarih itibariyle 50 bin doların üzerinde bir değeri olan Bitcoin fiyatının 2021 sonunda en azından 100 bin doları aşmasına kesin gözüyle bakılıyor.
 • Ethereum: Bu kripto para biriminin bilhassa uzun vadede Bitcoin’i yakalayacağını iddia edenlerin sayısı bir hayli fazla! Bu noktada, yatırımcılar, gönül rahatlığıyla Ethereum yatırımı yapabilirler.
 • Litecoin
 • XRP
 • Cardano
Yukarıdaki üç kripto para birimi de umut vaat eden kripto paralar arasında bulunuyor. Güncel tarih itibariyle, Ethereum ve Bitcoin’e kıyasla çok daha ucuz olan bu kripto paralar da geleceğe yatırım amaçlı olarak düşünülebilir. Bu kripto paraların bilhassa pazar potansiyellerinin çok altında oluşu onları değerli kılan etmenler arasında bulunuyor.

Kripto para piyasası hakkında hiçbir bilginiz yoksa asla yatırım yapmamalısınız. Coinleri ve terimleri bilmeden yatırım yapmanız ciddi bir hata olacaktır.
 
 • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
 • Şu an sohbette kimse yok.
  There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
  Üst Alt