Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
XRP

Haber XRP, Ripple Zaferi Kazandı, Google'da 'XRP' Ethereum'u Geçti (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 8 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Ripple'ın patronları, Amerikan düzenleyici Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile halihazırda uzun süredir devam eden mücadelelerinde bir başka yasal zafer daha elde ettiler. İktidardaki bir yargıç, CEO Brad Garlinghouse ve İcra Kurulu Başkanı'nın kişisel mali kayıtlarının gizliliğine saygı duyma teklifini onayladıktan sonra Chris Larsen. Ve (nispeten) olumlu haberler, pazara sağlam bir yükseliş sağladı ve bu token'a olan ilgiyi daha da artırdı.

Larsen ve Garlinghouse, düzenleyicinin geçtiğimiz sekiz yıl boyunca "bakkaliye ne kadar harcadıklarını" bilmek istediğini iddia etmişti - davayla ilgisiz olduğunu iddia ettikleri ayrıntılar, SEC'in Ripple ile bağlantılı olduğu yönündeki suçlamasına odaklanıyor. XRP belirteci, kayıtsız bir güvenliktir.

Yöneticilerin avukatları, SEC'in kayıtları halka açık hale getirme çabalarıyla "büyük bir aşma" girişiminde bulunduğunu belirtti.

Resmi bir mahkeme, New York Güney Bölge Mahkemesi belgesine göre, sulh hakimi Sarah Netburn, mahkemenin, SEC'in Larsen ve Garlinghouse'un kişisel mali kayıtlarına yönelik taleplerinin "halihazırda vaat edilen XRP işlemlerinin kayıtları dışında," karar verdiğine karar verdi. vakanın ihtiyaçları ile alakalı veya orantılı değildir. "

SEC, ikiliyi, düzenleyiciden önceden kayıt veya muafiyet statüsü alınmadan menkul kıymetlerin "teklif edilemeyeceğini, satılamayacağını veya teslim edilemeyeceğini" belirten 1933 Menkul Kıymetler Yasasının 5. Bölümünü ihlal etmekle suçladı.

Netburn, mahkemenin "kişisel bankacılık kayıtlarının SEC'in iddia ettiklerini göstereceğine (veya hatta gösterebileceğine) ikna olmadığını", yani "5. Bölümün bireysel ihlallerini" yazdı.

XRP destekçileri en son gelişmeyi bir doğrulama olarak görecek, ancak bazı gözlemciler bir Ripple nakavtunun olası olmadığını ve bir çıkmazın daha olası bir sonuç olduğunu iddia ediyor.

Daha önce bildirildiği gibi , bir hukuk uzmanı Ripple'ın SEC ile savaşmak için gereken kaynaklara ve iradeye sahip olduğunu tahmin ediyor. İhtiyaç ortaya çıkarsa, "müzakere edilmiş çözüm" en olası sonuç iken. Bu, SEC'in yüzünü kurtarmasına ve finansal bir maliyetle de olsa Ripple'ın aynı şekilde yapmasına izin verecektir.

Ayrıca, token'ın XRP evanjelistlerinin olağan çemberinin dışında ivme kazandığına dair işaretler var - Google sorgularında% 650'lik bir artışla kullanıcıların "XRP neden yükseliyor?" Google Trendler verilerine göre .Arama motorunun verileri ayrıca XRP ile ilgili aramaların 10 Nisan'da Ethereum (ETH) ile ilgili aramalardan daha iyi performans göstermeye başladığını ve son iki gün boyunca marjinal olarak daha yüksek kaldığını gösteriyor.
 
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt