Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Analiz Thorchain Yükselişe Hazır (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 13 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Salı günü başlayacak olan ağ, aracılar veya sentetik "sarılmış" ikameler olmadan farklı blok zincirlerinden varlıkların ticaretine izin verecek. Merkezi olmayan kripto ticareti için bağımsız bir blok zinciri olan Thorchain, Salı günü yayına girecek ve potansiyel olarak 2 trilyon dolarlık küresel bir piyasanın çarklarını altı ayda bir boğa koşusuna çevirecek.

Linkleri görüntüleyebilmek için Giriş Yap ya da Kayıt OL
yapımında üç yıl ( kriptoda bir ömür boyu), Bancor ve Uniswap gibi diğer otomatik piyasa yapıcıları (AMM'ler) gibi çalışır , ancak önemli bir farkla: tamamen farklı blok zincirlerinden gerçek kripto para alım
Linkleri görüntüleyebilmek için Giriş Yap ya da Kayıt OL
mümkün kılar. Thorchain'in teknik sorumlusu Chad Barraford, bir telefon görüşmesinde CoinDesk'e “13 Nisan'da kripto para ilk vaatlerini yerine getiriyor. "Artık bir zincirden diğerine, bir varlıktan diğerine serbestçe değiş tokuş yapabileceksiniz."

İstendiği gibi çalışırsa, kullanıcılar gerçek para birimleriyle ( Ethereum ağındaki sarılmış BTC gibi bir ersatz sürümü değil ) ve bir aracıya güvenmek zorunda kalmadan bu tür takaslar yapabilecekler.

Thorchain, bitcoin (BTC), eter (ETH), litecoin (LTC), bitcoin cash (BCH) ve Binance Chain'in BNB'sinin alım satımına izin vererek başlayacak. Yakında daha fazlası gelecek. Örneğin, Barraford dogecoin (DOGE) kodunun temelde hazır olduğunu söyledi. Thorchain, Cosmos ekosistemiyle ilişkili fikir birliği protokolü olan Tendermint'e dayanmaktadır. Thorchain, Bancor'un öncülüğüne çok benzer bir mekanik kullanıyor . Mitolojik motife bağlı olarak, Thorchain'in yerel simgesi RUNE olarak bilinir. Thorchain'deki her jeton, RUNE jetonunun değerinde eşit miktarda eşleştirilir.

Bir kullanıcı, örneğin BCH ve LTC arasında bir ticaret başlattığında, başlık altında iki işlem olur. İlk olarak, kullanıcı BCH'yi RUNE karşılığında takas eder ve ardından RUNE, LTC ile takas edilir. Hızlı bir şekilde yapılması şartıyla, bu temelde doğrudan BCC ve LTC arasında değiş tokuş yapmakla aynı işe yaramalıdır.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt