Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Tether | USDT

Haber Tether'in İlk Rezerv Dağılımını Gerçekleştirdi (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
4 Ay 21 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
chronis-yan-bzVUPzDl9LQ-unsplash-710x458.jpg


Yeni kompozisyon raporu, Tether'in New York Başsavcı ile bir anlaşmaya uyma çabalarının bir parçasıdır.
Tether, rezervlerinin dökümünü ilk kez açıkladı ve ABD dolarına sabitlenmiş en büyük kripto para birimi (USDT, -0.04%) olan USDT'nin (USDT, -0.04%)(-0.04%) (USDT, -0.04%) desteğine bir ışık şeridi daha ekledi (USDT, -0.04%) .

Bununla birlikte, Perşembe günü Tether tarafından sağlanan pasta grafiklerinde bir muhasebe firması tarafından yapılan herhangi bir bağımsız incelemeden söz edilmediği için, pek çok şey belirsizliğini koruyor. Karayipler'de beş çalışanı olan bir denetim firması olan Moore Cayman, bu yıl USDT'nin tamamen desteklendiğini doğrulayan iki rapor yayınladı. Ancak denetçi (Moore Global muhasebe ve danışmanlık firmaları konfederasyonunun bir parçası), belirteci tam olarak neyin desteklediğini detaylandırmadı.

Adil olmak gerekirse, Circle ve Gemini gibi diğer stabilcoin ihraççıları, genellikle rezerv kompozisyonlarının dökümünü hiç üretmezler. İkizler muhasebeci, örneğin, devletler kendi tasdiklerle müşterinin rezervleri State Street Bank veya ABD Hazine menkul yalnızca yatırım bir Goldman Sachs Varlık Yönetimi para piyasası fonu ya FDIC sigortalı hesaplarda tutulur söyledi. Her birinin yüzdesi verilmemiştir - ancak yine de, her ikisi de son derece likit ve kredibilitesi yüksek varlıklar olarak kabul edilir ( Wall Street dilinde " para-iyi "). Aynı şey Tether'in bilançosundaki tüm varlıklar için söylenemez.

Yeni kompozisyon raporu, Tether'in savcının soruşturma yaptıktan sonra New York Başsavcılığı (NYAG) ve kardeş kripto borsası Bitfinex ile 800 milyon dolarlık zararı örtbas ettikten sonra kararlaştırılan bir anlaşmaya uyma çabalarının bir parçası.

Bitfinex ve Tether, 18.5 milyon dolarlık bir ceza ödedi ve anlaşmanın bir parçası olarak rezervlerinin üç aylık dökümünü sağlamayı kabul etti.

Tether Baş Hukuk Müşaviri Stuart Hoegner, "Tether, New York Başsavcılık Ofisi ile olan uzlaşma anlaşmamızın bir parçası olarak rezerv dağılımının devam eden yayınlanmasını önerdi ve bu bilgileri hem Başsavcılık ofisine hem de kamuoyuna sunmayı taahhüt ettik," dedi. Beyan. "Bugünkü yayın, şeffaflığa olan bağlılığımızı yansıtıyor."
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt