Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Bitcoin | BTC

Haber Tesla, Bitcoin Ödeme İşlemcisindeki Bir Hatayı Düzeltti (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
7 Ay 8 Gün
Yaş
27
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Otomobil üreticisinin BTCPay Sunucusuna yardımı, onu hazinesinde tutmanın ve ödeme olarak kabul etmenin ötesinde, bitcoin'e olan ciddi bağlılığının bir başka işaretidir. Tesla, Bitcoin açık kaynak yazılımına katkıda bulundu. Araba üreticisi, açık kaynaklı Bitcoin ödeme işlemcisindeki ve cüzdan BTCPay Sunucusundaki bir hatayı açıkladı ve ayrıca proje ekibinin bu kusuru düzeltmesine yardımcı oldu.

Güvenlik ekibi bir denetim yaptı ve bizimle iletişime geçti. Daha sonra tek tek açıkladıkları noktaların çoğunu düzeltmeye odaklandık. BTCPay'in kurucusu Nicolas Dorier CoinDesk'e verdiği demeçte, artık güvenlikle ilgili ifşa sürecimizi iyileştirmemize yardımcı oluyorlar. BTCPay ekibi GitHub gönderisinde, hata hakkında daha fazla bilginin BTCPay'in bir sonraki büyük sürümünde açıklanacağını yazdı.


" Sorumlu bir açıklamada bulunduğu, düzeltmede bize yardımcı olduğu ve durumu profesyonelce ele aldığı için @teslamotors'a teşekkür etmek istiyoruz . Ayrıca, bu sürümde ele alınan ek bir sorumlu güvenlik açığı ifşası için bağımsız bir web güvenliği araştırmacısı olan Qaiser Abbas'a teşekkür etmek istiyoruz, ”dedi. BTCPay Server, popüler Bitcoin ödeme işlemcisi BitPay'in 2016 SegWit soft fork ile ilgili tartışmalı açıklamalarına yanıt olarak Bitcoin geliştiricisi Nicola Dorier tarafından 2017 yılında başlatıldı. BTCPay, lansmanından bu yana Nijerya ve Venezuela da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki hayır işleri için bir bağış portalı olarak entegre edildi.

Cüzdan, birçok Bitcoin endüstrisi tüccarı ve şirketi tarafından çevrimiçi mağazalar için bir satış noktası olarak da kullanılmaktadır.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt