Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Haber Rusya'nın En Büyük Bankası'nın Yöneticisi Kripto Girişimini Bıraktı (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 8 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Rusya'nın en büyük bankası Sber'in (eski adıyla Sberbank) eski aracılık başkanı Konstantin Shulga, Mart ayı sonlarında kripto tezgah üstü (OTC) hizmeti Finery Markets'a yeni CEO olarak katıldı. Shulga, bir röportajda CoinDesk'e verdiği demeçte, firma kurumsal bir eşler arası ticaret pazarı inşa ediyor. Rusya'da bir UniCredit, Moscow Exchange ve Rusya'nın önde gelen perakende bankası olan ve yarısı ülke hükümetine ait olan Sber şubeleri de dahil olmak üzere kurumsal finans alanında on yıldan fazla bir süre sonra tam kripto para kazandı.

Ana akım finans uzmanları orta boy gelen, sayıları artan kripto içine hamle yapıyoruz varlık yöneticileri için Mali Eylem Görev Gücünün yüksek sıralarında. Bir Rus banka yöneticisi, atılım yapan en son kişidir. Sber, blok zinciri alanını aktif olarak keşfediyor ve kısa süre önce kurumsal müşteriler için bir dijital yerleşim belirteci başlattığını duyurdu. Ancak Shulga, bu çabaların kripto için merakını tetikleyip tetiklemediğini söylemedi. "Kumar oynamak için gerçekten zamanım yok, bu yüzden [satıştan] pişman değilim," dedi Shulga.

Finery Markets, kurumsal yatırımcılar için LocalBitcoins gibi bir şey olmayı hedefleyen Kıbrıs merkezli bir başlangıçtır. Shulga, Finery'nin yalnızca bitcoin değil, ABD doları, euro, sterlin, Kanada doları ve Japon yeni dahil olmak üzere bir dizi kripto para birimi ve fiat para birimleri arasında fon ve varlık yöneticilerine ticaret çiftleri sunduğunu söyledi.

Finery'nin Nisan 2020'deki lansmanından bu yana, çoğunlukla Avrupa'da varlık yöneticileri, yüksek frekanslı ticaret firmaları, kripto borsaları ve kripto ile ilgili hizmetler dahil olmak üzere şu ana kadar 30 müşteri getirdiğini söyledi.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt