Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Coinbase

Haber PureStake Coinbase Ventures, Binance Labs'den 6 Milyon Dolar Arttı (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
7 Ay 5 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
PureStake'in Moonbeam parachain'i, Polkadot ekosisteminin bir parçası olarak Eylül ayında test ağını başlattı. Proof-of-stake ağları için blockchain altyapısı oluşturan bir şirket olan PureStake, yatırım firması CoinFund liderliğindeki ve dünyanın en büyük kripto borsasının kuluçka ve tohum finansman kolu Binance Labs tarafından desteklenen bir finansman turunda 6 milyon dolar topladı.

Coinbase Venture, ParaFi, Fenbushi Capital, IOSG Ventures, Divergence Ventures, Signum Capital ve diğerleri de tura katıldı. Şirket, fonun bu yılın sonlarında mainnet üzerinden Moonbeam ağını başlatmak, yeni personel işe almak, geliştirici araçları oluşturmak, üçüncü taraf güvenlik denetimleri gerçekleştirmek ve Asya'daki operasyonlarını genişletmek için kullanılacağını söyledi.

PureStake'in Moonbeam parachain'i, Polkadot ekosisteminin bir parçası olarak Eylül 2020'de test ağını başlattı. O zamandan beri, SushiSwap, Dengeleyici, IDEX ve Ocean Protocol gibi kendi ağı üzerinde inşa etmeye başlayan veya onunla entegrasyonları planlanan birçok yeni projenin temelini oluşturdu. CoinFund'un kıdemli yatırım analisti Austin Barack, CoinDesk ile yaptığı röportajda Moonbeam ağının güçlü Ethereum uyumluluğunu övdü.

"Ethereum üzerine inşa edilen uygulamalar, kodlarını yeniden yapılandırmak zorunda kalmadan Moonbeam'e paralel olarak yerleştirilebilir ve buradan, hızlı işlem sürelerinden ve düşük işlem maliyetlerinden yararlanabilecekleri ve aynı zamanda tüm Polkadot ekosisteminde birlikte çalışabilirliğe sahip olurlar.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt