Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Analiz Piyasa Özeti: Bitcoin ve Dogecoin (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 11 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Bitcoin piyasası, Şubat ayından bu yana görülmeyen spot hacimlere tanık oldu ve hafta sonu boyunca türev işlemlerini kaydetti. Ethereum düştü, meme-y alternatif kripto para birimi dogecoin ise çift haneli yüzde fiyat değerlemesi gördü.

Bitcoin (BTC), 21:00 UTC (16:00 ET) itibarıyla 56.026 $ civarında işlem görüyor. Önceki 24 saate göre% 0,30 kazanç. Bitcoin'in 24 saatlik aralığı: 54.680 $ - 57.456 $ (CoinDesk 20)

BTC, 10 saate yakın ancak saatlik grafikte 50 saatlik hareketli ortalamanın altında, piyasa teknisyenleri için yana doğru bir sinyal.

btc419-775x403.jpg


Bitcoin fiyatı Pazartesi günü bir fiyat düşüşü yaşadı ve bir miktar toparlanmadan önce 54.680 $ 'a kadar düşerek, basın zamanı itibariyle 56.026 $' a düştü. Quant trading şirketi ExoAlpha'nın CIO'su ve ortağı David Lifchitz, "Kripto piyasaları, gün sonunda BTC'nin düştüğü ani bir düşüşe tanık oldu" dedi.

CoinDesk 20'yi kapsayan büyük borsalardaki Bitcoin hacimleri, son üç ayın prizmasından bakıldığında Pazar günü bir afiş gününe sahipti. CoinDesk 20'deki hacimler, hacimler 12 milyar doları aştığı 23 Şubat'tan bu yana ilk kez 8 milyar doları aştı. Hacimler Pazartesi günü çok daha düşük, basın tarihi itibariyle 4 milyar doların altında kaldı.

Dogecoin Pazartesi günü büyük kazançlar elde etti. CoinDesk 20 verilerine göre geçen gün% 19'dan fazla arttı. Artış, token hayranlarının bazılarının "Dogeday" olarak adlandırdıkları, salı günü tokenı kutlamak ve belki de fiyatını artırmak için bir fırsat olarak görülen şeyin önüne geçiyor. (Tarih ayrıca, marihuana meraklıları tarafından kutlama için bir fırsat olan 20 Nisan'dır.)

Ether Capital'den Coolican ayrıca solana'nın (SOL) son 24 saatte sürpriz bir kazanç sağladığını ve veri toplayıcı CoinGecko'nun blok zinciri geliştirme projesi için son 24 saat içinde% 13'lük bir kazanç sağladığını belirtti.

Kripto piyasası üreticisi Velvetformula'nın kurucu ortağı Misha Alefirenko, geçen hafta Coinbase'in doğrudan listelemesinin, yeni yatırımcıların kriptoya olan ilginin artması nedeniyle piyasaya biraz dolgu ekleyebileceğini söyledi.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt