Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Haber Koronavirüsün Kripto Paralara Etkileri (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 13 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Screen-Shot-2021-04-26-at-2.17.27-PM-710x458.jpg


Küresel yatırımcılarla yapılan bir ankete göre, enflasyon önemli bir odak noktası olmaya devam ediyor, ancak "Fed'in azalması" riski düşük görünüyor. Koronavirüsle ilgili kilitlemelerin küresel ekonomiyi sert bir şekilde etkilediği ve yalnızca en iyimser iyimserlerin - ve politikacıların - hızlı bir yeniden açılma ve toparlanma olasılığını gördüğü Nisan 2020'yi düşünün .

Bu noktada, tüketici talebindeki ani düşüş nedeniyle deflasyon riski birçok yatırımcının zihninde büyüktü. Bazı kripto para tüccarları tarafından enflasyona karşı potansiyel bir koruma olarak görülen bitcoin ( BTC ) fiyatları, dünyanın dört bir yanındaki merkez bankalarının trilyonlarca dolar taze para basıyor olmasına rağmen, 10.000 doların altında durdu .

Bir yıl sonra, zihniyet kökten değişti: Alman borç veren Deutsche Bank tarafından yapılan yeni bir ankete göre, aşıların yaygınlaşması ve ekonomistlerin artık canlı bir toparlanma öngörmesiyle, beş yatırımcıdan dördü enflasyonu deflasyondan çok daha muhtemel görüyor.
Ardı ardına ikinci ay yatırımcılar bu kadar büyük bir pozisyon kaydetti ve bu yüzden fikir yapışkan gibi görünüyor. Belki de tesadüfen değil, Bitcoin fiyatları şu anda 50.000 $ 'ın üzerinde.

Deutsche Bank'a göre "Büyük çoğunluk (% 81), pandemiden sonra enflasyonun daha muhtemel olduğunu kabul ederken, yalnızca% 10'u deflasyon göreceğimizi düşünüyor". Anket bu ayın başlarında yapıldı ve yaklaşık 700 küresel yatırımcıyı kapsadı.
Deutsche Bank'a göre, yatırımcıların yaklaşık% 43'ü, beklenenden yüksek enflasyon ve yükselen tahvil getirilerinin piyasa istikrarı için en büyük riski oluşturduğunu söyledi.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt