Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

İnternette dolaşan miningler güvenli mi? Nasıl kazanırsınız? (1 Görüntüleyen)

electus

Üye
Konular
52
Forum Yaşı
6 Ay 7 Gün
Konum/Şehir
Adana
Web Sitesi
yukseldigital.com
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Merhabalar. biliyorsunuz ki internette web siteleri üzerinden mining yap para kazan gibi siteler oldukça artmaya başladı.

Peki bu sitelerden kazanabilir miyiz? Dolandırıcılar mı? Ne zaman kapanıyor gibi sorular akıllarda hep var olan sorulardır. Şimdi bu soruların cevaplarını kendi düşüncem ve internetten yaptığım araştırmaya göre cevaplayacağım.

Bunun gibi mining siteleri %90 ihtimal ile illa bir süre sonra kapanıyor. Süresi belli olmasa da minimum 3-4 gün yaşadıkları kesin. Önden sizlerden para alıp, sonra dağıtıyoruz diye inandırıp, bir süre sonra siteyi kapatıyorlar ve sizin yatırdığınız paralar da gidiyor.

Bunun gibi sitelerden para kazanabilirsiniz. Ama sürekli takip etmeniz gerekiyor. Ayrıca yüksek miktarda yatırmamalısınız.
Örnek verecek olursak 100 tl attığınızı varsayalım, ertesi gün 200 tl olarak çektiniz ve tekrardan 200 tl atmayın. 100 tl atın site kapanırsa ne kar edersiniz nede zarar. Bunun gibi mantıklar kurarak bu işe girerseniz kesinlikle kazanırsınız.

Dogex.pro gibi siteleri bilenler bilir. 3-4 haftadır kapalı durumdalar. Ve içeride parası olanlar dahi var. Örnek olarak BEN :)

Yukarıda bahsettiğim şey yatırım tavsiyesi değildir. Bilgi vermek amacı ile yazdım.

• Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt