Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Ethereum | ETH

Haber Ethereum'un yakın zamanda 1.500 doların altına düşmesi pek olası değil! (1 Görüntüleyen)

Konular
27
Mesajlar
27
Tepki Puanı
3
Forum Yaşı
6 Ay 7 Gün
Yaş
25
Konum/Şehir
İstanbul
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Bu kullanıcı yasaklandı!
Bu kullanıcıyla herhangi bir ticaret yapmak istiyorsanız, yasağın bitmesini beklemeniz menfaatinize olacaktır.
Yatırımcılar Ethereum'da nispeten yükselmeye devam ediyor çünkü son zamanlarda Ethereum'u 1.500 $ işaretinin üzerinde satın almaya hevesliler.

Ethereum, son 3 haftada sürekli çıkışlar yaşadı ve şimdi 2.0'da 3,5 milyondan fazla Ethereum hissesi var. Ethereum'daki döviz rezervi sürekli olarak düşüyor. Bu, pazardaki birikimi ve güveni yansıtır.

Ethereum.jpg

Tüm borsalardaki Ethereum rezervi iki yılın en düşük seviyesine ulaştı.


Bununla birlikte, bu raporun taslağı hazırlanırken, günlük 25,4 milyar dolarlık işlem hacmiyle 1,776,17 dolardan işlem gören ve günlük% 3,38 düşüş gösteren kripto kripto para birimi, önemli miktarda kar elde ettiği gözlemlendi.
Madencilerin Bitcoin ağındakilerden neredeyse dört kat daha fazla kazandıkları için Ethereum'a daha fazla ilgi duymaya devam ettiklerini belirtmek de önemlidir. Ethereum blok zincirinde harcanan toplam dolar değerine tekabül eden Ethereum ücretleri, 8 milyar doların üzerinde yıllık ücretlerle rekor seviyelerde.

Dünyanın en popüler Crypto varlığı olan Bitcoin, yıllık ücretler şu anda 2,3 milyar dolar civarında. Bu zıtlık, Ether'in büyüyen faydasını ve bunun neden genellikle dijital yakıt olarak anılmasının nedenini vurgulamaktadır.


  • Şanslar, en son yükseltmesi olan Ethereum 2.0'dan (Ethereum ağına daha iyi işlevsellik ve deneyim vaat eden bir ağ) bu yana hizmet kriptosunun tarafında.
  • Dikkate değer yükseltmelerin benzersiz özellikleri arasında Proof of Stake'den (PoS) Proof of Work'e, daha iyi ölçeklenebilirlik sağlayan işaret zinciri olarak adlandırılan yeni bir blok zinciri yer alıyor. Tüm bunların ve daha fazlasının, dikkatlice planlanmış bir yol haritasından geçirilmesi beklenmektedir.
Verimlilik, geliştirmeler, ölçeklenebilirlik ve hızın uygulanmasıyla, Ethereum ağı, ademi merkeziyetinden ve güvenliğinden ödün vermeden daha iyi hale gelir.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt