Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Ethereum | ETH

Analiz Ethereum Yepyeni Rekor Fiyata Ulaştı (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 10 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Piyasa değerine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan Ether (ETH), Çarşamba günü 2.723 $ civarında işlem gördü ve 21:00 UTC (4:00 pm ET) itibarıyla 24 saat içinde% 3,9 yükseldi. CoinDesk 20 verilerine göre, ETH tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve rekor şu anda 2.743 dolarda kaldı.

CoinDesk Research verilerine göre, 2021'deki eter spot hacimleri için en yüksek gün geçen hafta gerçekleşti ve 23 Nisan'da büyük borsalarda 68 milyar dolara ulaştı. Bitcoin'in o günkü hacmi 88 milyar dolardı ve Ether'in dünyanın en eski kripto para biriminde bir miktar ivme kazandığına işaret ediyor.

ethervol2021-775x488.jpg


Ethereum ekosisteminde kilitlenen toplam değer, ilk kez 64 milyar doları aştı, yatırımcılar DeFi'ye daha fazla para yatırdıkça yeni bir yükseliş yaşandı. GSR'den Rosenblum, "Eter fiyatları kilitli toplam değeri takip ediyor" dedi. "BTC teknik olarak DeFi olsa da ETH, DeFi ile çok daha ilişkili." Basın zamanı itibariyle, 27,1 milyar doların üzerinde değerde 9,9 milyon ETH DeFi'de kilitlendi. Bu arada, 8.5 milyar dolar değerinde 155.748 BTC, çeşitli DeFi uygulamalarına park edilmiş durumda.

Kripto likidite sağlayıcısı Blockfills'in kurumsal ticaret direktörü Neil Van Huis, ether'in altyapısının, tüccarların şu an için bitcoin yerine eter satın almakla kararlı bir şekilde ilgilenmelerinin önemli bir nedeni olduğunu söylüyor.
Van Huis CoinDesk'e “Sadece eterin genel manzarasının büyük ölçüde geliştiğini düşünüyorum” dedi. Ethereum blok zinciri "[ilk madeni para teklifi] patlamasını ve düşüşünü salladı, birkaç boğa / ayı piyasasından geçti ve sonunda ETH'nin, umarız, yapmak istediği şeyi yapması için altyapı oluşturuldu."
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt