Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Ethereum | ETH

Analiz Ether Dalışta (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 10 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Screen-Shot-2021-05-15-at-12.56.54-710x458.jpg


Piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para birimi olan Ether , Cumartesi günü büyük kardeş Bitcoin ile birlikte fiyatı kırmızı renkte olduğu için Mart ayının sonundan bu yana ilk haftalık kaybını günlüğe kaydedecek şekilde konumlandırıldı.

CoinDesk 20'ye göre, basın zamanında Ether'in el değiştirmesi son 24 saatte% 8,48 düşüşle 3,779,81 Dolar'da değişiyor. Bu arada , piyasa değerine göre 1 numaralı kripto para birimi olan bitcoin de son 24 saatte% 5,88 düşüşle 48.000 $ 'ın altına düştü. .

TradingView ve Kraken'den alınan verilere göre, altı haftalık bir galibiyet serisi kaydettikten sonra Ether, haftayı aşağı bir notla bitirmeye hazırlanıyor.

Glassnode'dan alınan verilere göre, bitcoin'e gelince, büyük borsalarda tutulan bu kripto para biriminin bakiyesi bir yıldan fazla bir süre düştükten sonra tekrar artıyor. Bazı analistler bunu piyasa için düşüş işareti olarak yorumladılar.

Bu arada, günün kazananları, sözde Ethereum Killers ve katman 2 ölçeklendirme projeleri gibi görünüyor, çünkü bu tokenlerden bazıları Cumartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Polygon Network'ün yerel jetonu MATIC'in ölçeklendirme fiyatı, Messari'den alınan veri başına son 24 saatte% 22'den fazla arttı. Fiyatı Cumartesi günü 1.87 $ civarında rekor bir yüksekliğe ulaştı.

Yılbaşından bugüne kadar, MATIC, 8.96 milyar doların üzerine çıkan piyasa değeri ile 100 kat artış kaydetti.

Aynı zamanda, Cardano (ADA) ve Cosmos (ATOM) gibi akıllı sözleşme platformları için token fiyatları da artıyordu. Yazma sırasında, ADA son 24 saatte% 18.30 artarak 2.25 $ 'a ve ATOM% 5.39 artışla yaklaşık 26.47 $' a çıktı.

Ethereum blok zincirindeki ağ tıkanıklığı, Ethereum alternatiflerinin yanı sıra, token fiyatlarının hızla yükselmesini sağlayan Polygon gibi katman 2 ölçeklendirme projelerine olan talebi artırdı .
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt