Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Coinbase

Haber En Çok Kullanılan Mobil Uygulamalar Robinhood ve Coinbase Oldu (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 11 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Sosyal medyaya dikkat edin, finans uygulamaları insanların telefonlarında daha popüler bir eğlence biçimi haline geliyor. Alım satım platformları Robinhood ve Coinbase , Amerikalılar dikkatlerini hisse senedi ve kripto para piyasalarına çevirirken bu hafta Apple’ın App Store’unda ilk iki sırayı aldı .

Robinhood buna hayır cevabını verdi. Sensor Tower’dan alınan verilere göre Cuma günü 1 spot, ardından kripto ticaret platformu Coinbase geldi. TikTok üçüncü oldu. Popülerlikteki artış, Coinbase’in Çarşamba günü Nasdaq’ta ilk kez sahneye çıkmasıyla ve Bitcoin ilk kez 64.000 $ ’ı aştı. Popülerliğin artması, pandemi sırasında perakende ticaretteki patlamanın ve GameStop gibi isimler etrafında “meme stoku” kültürünün altını çiziyor. Video oyunu perakendecisi, Reddit’teki bir grup tüccarın tarihi bir kısa sıkışmaya yol açmasının ardından Ocak ayında bir isim haline geldi.

Tipik olarak, sosyal medya ve TikTok, Reddit ve Instagram gibi eğlence seçenekleri en iyi uygulamalardır. Sıralamalar , toplam kümülatif indirmeleri değil, belirli bir uygulamanın indirmelerindeki ivmeyi yansıtır . GameStop çılgınlığının doruk noktasında belli hisse senetlerinin alım tarafını kapatan Robinhood, sosyal medyada geri tepti ve CEO’su daha sonra Kongre önünde tanıklık çağrısı yaptı. Ancak Robinhood, JMP Securities tahminlerine göre, yalnızca Ocak ayında tahmini 3 milyon müşteri ekledi.

Risk sermayesi yatırımcıları etkileşimi yakından izler ve sayıları indirir. Yakın zamana kadar, bu ölçümler çoğunlukla sosyal medya uygulamalarının başarısını ölçmek için kullanılıyordu. Robinhood yatırımcıları artık benzer ölçümler kullanıyor. Yatırımcılar , CNBC’ye halkla ilişkiler ve düzenleyici krizle uğraşırken göz kamaştıran büyümesinden kaynaklandığını söylediği Ocak ayında birkaç gün içinde 3 milyar dolar sermaye toplayabildi .
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt