Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Dogecoin  | DOGE

Haber Elon Musk Dogecoin'in Farkındalığını Arttırıyor (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 13 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
musk-doge-710x458.jpg


Tesla başkanı ve kendi kendini "dogecoin'in CEO'su" ilan eden Elon Musk , geçen ay 8 Mayıs Cumartesi Gecesi Canlı'sına ev sahipliği yapacağını tweetlediğinden beri, mem tabanlı kripto para birimini çevreleyen heyecan seviyesi, başlangıçta daha da astronomik seviyelere yükseldi.

Ne de olsa Musk'ın tweetleri tüm yıl dogecoin'in fiyatına jet yakıtı gibi davrandığından, ulusal televizyondaki bir görüntünün neler yapabileceğini hayal edin!

Görünüşe göre Musk, görünüşe göre Shiba Inu tarafından onaylanmış meme madeni parasının farkındalığını bir şekilde kitlelere getirecek ve kripto para biriminin fiyatını Mars'a ve ötesine taşıyacaktı. İsa Palm Pazar günü Yeruşalim sokaklarında bir eşeğin sırtına bindiğinden beri, bir kişinin beklentileri bu kadar yüksek olmamıştı.

Dün, bu heyecan, dogecoin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 74 sente ulaşmasıyla, bugüne kadar% 15.000'den fazla artışla bir zirveye ulaştı. Sonra dün bazı kazanımlar geri verdikten sonra Barry Silbert (Dijital Para Grubu, CoinDesk ebeveyni CEO) açıkladı , o dogecoin kısa devre olduğu SNL 23:30 ET tanesi 70.18 sente DOGE tırmanma sırtı, yaklaştığında başlar başlamaz heyecan yine monte.

Şaşırtıcı fiyat artışı göz önüne alındığında, bir miktar kar elde etmek kaçınılmaz olsa da, bir satışı önlemek için Musk'ın süper büyük bir şey yapmasına ihtiyaç duyuyordu. Yapmadı. Büyüleyici ve her zamankinden daha sevindirici olsa da - monolog sırasında sahneye annesinin katılması yardımcı oldu - bu, dogearminin dua ettiği anlardan çok uzaktı. Musk da çok komik değildi. Dogecoin, bu performansa dayanarak asla küresel rezerv para birimi olarak ABD dolarının yerini almayacaktı.

Bu nedenle, neredeyse Musk sahnede 100 Shiba Inus ve yaltaklanan Janet Yellen ve Jerome Powell eşliğinde sahneye çıktığı andan itibaren dogecoin'in fiyatı düşmeye başladı. Ve düşüyor. SNL Pazar günü ET erken saatlerde sona erdiğinde dogecoin 56 sentin altındaydı ve bu% 20'den fazla bir düşüş gösterdi. 09:00 ET itibariyle, 41,8 sent kadar düşük bir seviyeye ulaştı ve önceki haftanın neredeyse tüm kazançlarını geri verdi - 20 milyar dolardan fazla piyasa değeri ile birlikte - basın zamanında 48,5 sente bir şekilde geri dönerek, son 24'te% 32 düşüş gösterdi
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt