Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Dogecoin  | DOGE

Analiz Dogecoin Madencilerinin Gelirleri Bu Yıl Arttı (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 10 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Günlük madenci geliri bu hafta 3 milyon doların üzerine çıktı. Dogecoin (DOGE) ordusu bu yıl cinayet işleyen tek ordu değil. Shiba Inu temalı kripto para birimini oluşturmaktan sorumlu madenciler de bankaya giderken gülüyor olabilir.

ByteTree tarafından sağlanan blok zinciri verilerine göre, dogecoin madencilerinin günlük geliri 26 Nisan'da 3.6 milyon $ 'lık rekor seviyeye yükseldi ve Yeni Yıl günü 77.000 $' lık çetele göre% 4.575'lik bir artışa işaret etti. Gelir tahminleri, ağırlıklı olarak nakit para ile çalışan madencilerin madeni paralarını hemen sattığını varsayar.

coin_metrics_network_chart-1-775x429.jpg


Madenciler, dağıtılmış defterde blok madenciliği ve işlemleri işlemenin bir ödülü olarak yeni oluşturulan paraları ve işlem işlem ücretlerini alırlar. Dogecoin'in fiyatı bu yıl% 7.000 artarak madenci gelirini tavan yaptı.
Mem tabanlı kripto para birimi 18 Nisan'da 45 sentlik rekor bir seviyeye ulaştı ve en son 32 sente yakın el değiştirerek 24 saat bazında yaklaşık% 20 artışla görüldü.

Coin Metrics tarafından sağlanan veriler, günlük işlem sayısındaki birkaç kısa artışla birlikte bu yıl günlük işlem ücretlerinde 60 kat artış olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, işlem ücretleri 26 Nisan'da yalnızca 23.200 $ veya 3.6 milyon $ olan toplam madenci gelirinin% 0.64'ünü getirdi.

Bitcoin Bull ve Galaxy Digital Mike Novogratz CEO'su geçtiğimiz günlerde dogecoin'in rallisini spekülatif perakende çılgınlığının bir işareti
Linkleri görüntüleyebilmek için Giriş Yap ya da Kayıt OL
nitelendirdi. Bununla birlikte, DOGE'nin gerçek dünyada benimsenmesi, Dallas Mavericks basketbol takımı, tıbbi tedarikçi CovCare ve kripto para birimini bir ödeme alternatifi olarak benimseyen diğer birkaç kişi ile ilgi kazanıyor.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt