Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Coinbase

Haber Coinbase Yükselişe Geçti (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 13 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Kripto borsasının üç aylık gelirdeki 1.8 milyar dolarlık geliri, 2020'nin tamamında kazanılan 1,3 milyar doları aştı. Coinbase buradan yükselebilir mi yoksa gelecekteki COIN sahipleri rekt alacak mı?

Salı günü açıklanan kazanç tahminlerine göre, finansal hizmetler endüstrisindeki hiçbir şey şu anda Coinbase ile karşılaştırılamaz. Kripto para birimlerinin yükselen servetiyle birlikte, yakında listelenecek Coinbase , bu yılın ilk çeyreğinde 2020'nin tamamından daha fazla para kazanmayı bekliyor ve ilgili müşterilerde katlanarak bir artış gördü.

2021 yılının ilk üç ay için Coinbase gelir ile, şu anda patlama yaşıyor. 2020 Kripto tamamı için gelir ve $ 322 milyon kazanç 1.3 milyar $ ile karşılaştırıldığında yaklaşık 800 milyon $ kazancı ile 1.8 milyar $, olması bekleniyor. Önümüzdeki haftanın COIN hissesi listesinin öncesinde, açık olan soru, mevcut çeyreğin aykırı bir değer olup olmadığı veya bazı kripto inananlarının düşündüğü gibi yeni normal olup olmadığıdır.

Bu bağlamda, tecrübeli kripto gözlemcileri, Coinbase'in 2017'de 1 milyar dolara yakın tampon gelir bildirdiğini ve bunun yarısına yakınının , bitcoin fiyatının 20.000 dolara yakın tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldiği o yılın Aralık ayında rezerve edildiğini hatırlayacaklar..

Yine de, Coinbase 14 Nisan'da listelediğinde, Wall Street'in oturup dikkat etmesi ve ayrıca hisse senetlerini listelenen diğer aracı kurum ve yatırım firmalarıyla karşılaştırmaya başlaması gerekecek. Kripto endüstrisinin mevcut yükselişinin ne kadar süreceğini tahmin etmek zor. Aslında 2020, COVID-19 kilitlenmesi, WallStreetBets çevresindeki ilgi patlaması ve aracılık devi Charles Schwab'ın rakip TD Ameritrade'i satın alması gibi büyük oyunlar sayesinde perakende yatırım endüstrisi için büyük bir yıl oldu.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt