Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Haber Coinbase Hisse Senetleri Kripto Volatilitesiyle Buluşuyor (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
4 Ay 24 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Kripto borsasının hisseleri 400 doların üzerinde işlem gördü ve ardından 381 dolardan başladıktan sonra en düşük 300 dolara girdi.

Coinbase hisseleri, tüccarlar Nasdaq'taki tarihi doğrudan listelemenin ardından dalgalı bir ilk günde en büyük ABD kripto para borsasının değerini değerlendirmek için çabalarken Çarşamba günü ilk açılış fiyatının altına düştü. Coinbase hisseleri ( NASDAQ: COIN ) , 381 $ 'dan 13:30 ET civarında açıldıktan sonra 429.54 $' a kadar yükseldi ve sonraki bir buçuk saat içinde 100 puandan fazla düşerek 328 $ 'dan kapandı. Bu, özel piyasalarda hisselerin en son el değiştirdiği 348 dolarlık fiyatın altındaydı.

FundStrat analisti David Grider, CoinDesk'e "Her zaman bu ana kadar biriken çok fazla heyecan vardır" dedi. "Bu heyecan biraz arttı." Coinbase hisseleri baş döndürücü düşüşlerine rağmen , Nasdaq tarafından Salı akşamı belirlenen 250 dolarlık referans fiyatının çok üzerinde kaldı . Ancak, 381 $ 'lık ilk işlemle karşılaştırıldığında, COIN günü% 14 düşüşle kapattı.

Coinbase, 328 $ 'lık hisse fiyatında, 199.2 milyon hissenin ödenmemiş olduğu varsayılarak yaklaşık 65 milyar $ değerine sahip olacak . Tamamen seyreltilmiş 261,3 milyon hisse sayısı kullanıldığında, ima edilen piyasa değeri yaklaşık 86 milyar dolar olacaktır. Kripto para birimi varlık yöneticisi Arca'nın baş yatırım sorumlusu Jeff Dorman, "Bilgisiz olanlar, bilgilendirilenden daha fazla fiyat alıyordu" dedi. "Üç ila altı hafta içinde daha yüksek fiyatlar göreceksiniz," dedi.

Ayrıca Coinbase yönetim kurulu üyesi Fred Ehrsam Çarşamba günü CNBC'ye "Çok fazla dalgalanma olması kaçınılmaz" dedi. "Oluşan bu kadar büyük bir teknolojinin doğası bu," ifadelerini kullandı.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt