Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Coinbase

Haber Coinbase Hiseleri Nasdaq’ın ilk Çıkışından Sonra Kapanıyor (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
7 Ay 8 Gün
Yaş
27
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Coinbase hisseleri, kripto para borsasının gişe rekorları kıran bir doğrudan listelemede halka açılmasından bir gün sonra Perşembe günü kamçılandı .Firmanın hisseleri% 1.68 düşüşle kapandı, ancak sabah% 6.4′e kadar yükseldi.

Şirket, söz konusu para biriminin ağında yakın zamanda yapılan bir yükseltme ile ilgili bir sorun nedeniyle eter jetonlarının çekilmesini geçici olarak devre dışı bıraktığını söyledi . Sözde “Berlin hard fork”, Ethereum blok zincirini daha hızlı ve daha güvenli hale getirmek için daha geniş bir çabanın parçasıdır.


Coinbase, kripto para birimi endüstrisi için bir dönüm noktası olan Nasdaq’ın Çarşamba günü ilk çıkışında kısa bir süre için 100 milyar dolar değerinde bulundu. Hisse senedi, hisse başına 328,28 dolardan kapandı ve Coinbase’i tamamen seyreltilmiş bir bazda 85,8 milyar dolara yükseltti.

Yatırımcılar, Ark Invest’in kurucusu ve CEO’su Cathie Wood’un firmanın ilk alım satım gününde yaklaşık 245,9 milyon dolar değerinde Coinbase hissesi yüklediği haberine tepki gösteriyorlardı . Wood, bitcoin ve diğer dijital tokenlerin nihayetinde günlük yatırımcılar için önerilen portföyün bir parçası olabileceğine inanan uzun zamandır bir bitcoin boğasıdır.

Coinbase’in ilk çıkışı, Wall Street devlerinin ve küresel düzenleyicilerin yıllarca süren şüpheciliğinin ardından, kripto için bir ” dönüm noktası ″ olarak selamlandı. Ancak dijital varlıklardaki oynaklığın ve düzenleyici belirsizliğin, şirketin uzun vadeli hisse fiyatını ve Binance, Kraken ve Gemini gibi diğer oyunculardan gelen şiddetli rekabeti etkileyebileceğine dair endişeler var.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt