Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Bitcoin | BTC

Analiz Büyük Bir Düşüşten Sonra Bitcoin Piyasası (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 8 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Tüccarlar ve analistler, bitcoin haftalar önce ulaşılan 64.000 $ rekor fiyat seviyesini yeniden kazanmaya çalışırken eter ve alternatif kripto para birimleri hakkında konuşmaya devam ediyor. Bitcoin bugün itibariyle yaklaşık 52.964 $ işlem görüyor. Önceki 24 saate göre% 3.6 düşüş.

Bitcoin'in 24 saatlik aralığı: 52.622 - 55.851 $ (CoinDesk 20) Saatlik grafikte 10 saatlik ve 50 saatlik hareketli ortalamaların altında BTC, piyasa teknisyenleri için düşüş sinyali. Bitcoin fiyatı Perşembe günü düşüyordu, 52.622 dolara kadar düşüyordu ve yayın saati itibariyle 52.964 dolara geriledi. Dünyanın en eski kripto para birimi için son 24 saat içinde, 55.851 dolardan 52.622 dolara kadar değişen neredeyse 3.000 dolarlık bir fiyat değişikliği oldu. Kripto piyasası üreticisi GSR'nin başkanı Rich Rosenblum'a göre, alternatif kripto para birimleri veya "alts" sezonu. Bu, Bitcoin'in neden bu hafta başlarında görülen ivmenin bir kısmını aniden kaybettiğini açıklamaya yardımcı olabilir .

Rosenblum CoinDesk'e, "BTC'ye yeni para aktığında, insanlar alts'a daha az odaklanıyor" dedi. "BTC için yükseliş paterni çöktüğünü hissettiğinde, insanlar bu kârların bir kısmını altta çeviriyor."

Bitcoin pazar hakimiyeti​

btc429-775x348.jpg


Bitcoin'in piyasa hakimiyeti düşmeye devam ediyor ve Perşembe günü toplam blok zinciri pazarının yarısından azı. Basın zamanında% 49,5 ile 2021'in başında% 73'ten düştü. Rosenblum, "Kripto yerlileri, alts'a yatırım yapmak için bir miktar sermayeyi serbest bırakmak için BTC'de kar alıyor olabilir" dedi.

Kantitatif firma GDA Capital'in baş işletme sorumlusu Zachary Friedman, Bitcoin'in rallisinin sadece durakladığını düşünüyor. Friedman, "Boğa döngüsünün çoğunda gördüğümüz gibi, genellikle yükü Bitcoin yönetiyor" dedi. "Bitcoin zirveye ulaştığında, para altcoinlere yeniden dağıtılır ve bu da tarihsel olarak bu döngülerin yakın sonunu işaret eder."

Ether neredeyse her gün yeni zirvelere çıkmaya devam ederken, Bitcoin'in 64.400 doların üzerindeki tüm zamanların en yüksek seviyesi iki hafta önce geldi.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt