Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Bilgi BlockFi'nin Riski Ödülü Hak Ediyor mu? (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 8 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Kripto para piyasası hiç olmadığı kadar sıcak olduğundan, alandaki en köklü şirketlerden birkaçı halka açılma planları yaptı. Heyecanın çoğu Coinbase'in doğrudan listelemesine odaklanmış olsa da , özellikle özel satışlar borsaya yaklaşık 100 milyar dolar değer verdiğinden, belki de yatırımcıların analiz etmesi gereken daha ilginç şirket BlockFi'dir.

Hem perakende hem de kurumsal müşteriler için bir borsa olarak çalışan Coinbase'in aksine, BlockFi, hesap sahiplerine geleneksel bankalardan önemli ölçüde daha yüksek faiz ödeyen modern bir kripto bankasıdır (sigortasız) . Borç veren tarafında daha da yüksek oranlar uyguladığı için bu kadar yüksek faiz seviyelerini ödeyebilir. BlockFi, ödediği oranlar ile topladığı oranlar arasındaki farkı başarıyla yakalamaya devam ettiği sürece, kârlı kalabilmelidir.

Dış yatırımcılar ve risk sermayesi firmaları dikkat çekti. Bu ayın başlarında, BlockFi , Bain Capital Ventures tarafından yönetilen bir Series D turu aracılığıyla 350 milyon dolar topladı . Bu artışa dayanarak, şirketin değeri yaklaşık 3 milyar $ 'dır.

Kripto alanındaki birçok analist ve influencer, bu yıl elde edilebilecek getiriler konusunda heyecanlı. Aslında, dört yıllık döngü teorisine göre , bu yıl tüccarların 2017'de meydana gelen coşkuyu bir kez daha yaşayabileceği bir yıl. Plan B'nin stoktan akış modeli , Bitcoin'in bu yıl bir noktada altı rakama ulaşabileceğini öne sürüyor.

Bazı riskler beklenirken, oynaklık nedeniyle para çekme işlemlerinin kapatılması birkaç nedenden dolayı sorun oluşturmaktadır. BlockFi'nin son derece sınırlı kripto para birimi seçimi (BTC, ETH, LTC , LINK ve stabilcoinler) göz önüne alındığında, müşteriler başka yerlerdeki ticaret fırsatlarını takip etmek için para transfer etmek isteyebilirler. Aslında, normal zamanlarda para çekme işlemi almak 24 saatten fazla sürüyor ve hafta sonları önemli ölçüde daha uzun sürüyor.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt