Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Bitcoin | BTC

Haber BitMEX Ortakları Ödüllendirmek İçin Yeni Programı Başlattı (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 10 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
shutterstock_1199876500-710x458.jpg


Program, yeni kullanıcı büyümesini teşvik etme ve platformun imajını yeniden keşfetme girişimidir. Kripto para türevleri borsası BitMEX, kullanıcı trafiğini platforma yönlendireceğini umduğu yeni bir ortak programı aracılığıyla markasını yeniden inşa etmek istiyor.

" BitMEX İş Ortağı Programı ", kullanıcıları "ticaret deneyimlerini geliştirmek" için ticaret araçlarıyla buluştururken aynı anda 12 yeni endüstri ortağına kadar ödüllendirmeyi amaçlamaktadır. Çarşamba günü CoinDesk ile paylaşılan bir basın açıklamasına göre ortaklar kullanıcı aktivitesini platforma yönlendirecek.

BitMEX, hedefine ulaşmak için ortaklarıyla birlikte platformun API'sine, beyaz eldiven hizmetine ve dahili kaynaklara erişim sağlamak da dahil olmak üzere borsaya teknik entegrasyonlar oluşturmak için çalışacağını söyledi. Buna karşılık, ortaklar, son kullanıcılar tarafından ödenen komisyon potunun bir kısmını alacaklardır. Ticaret entegrasyonları için geri ödemeler de ortaklarına ödüllendirilecek.

Yeni oluşturulan ortaklar arasında Hash CIB, Coinigy, CryptoSquawk, Drakdoo, Kaiko, Tardis, Paxos, 3Commas, CryptoStruct, NapBots, Stacked ve WunderBit bulunmaktadır. Ortaklar, programın web sayfasına göre dahil oldukları faaliyetin türüne bağlı olarak her biri farklı ödüller sunan ayrı katmanlara ayrılacaktır.

BitMEX'in programı, diğerleri arasında ticaret yazılımı, algoritmik bot platformları, sipariş ve yürütme yönetim sistemi sağlayıcıları, aracılar ve veri sağlayıcıları dahil olmak üzere çeşitli alanlara değinmektedir. Otomatik ticaret platformu 3Commas ve piyasa verisi sağlayıcısı Tardis, piyasaya sürülmeye göre önümüzdeki günlerde BitMEX kullanıcılarına ayrıcalıklar ve promosyonlar sunacak.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt