Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Haber BitMEX Çalışmalarını Genişletiyor (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Forum Yaşı
7 Ay 5 Gün
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
shutterstock_1199876500-710x458.jpg

Kripto para türevleri borsası BitMEX, bir dizi yeni ürün teklifiyle dallanmak istiyor. Bununla birlikte, türevler BitMEX'in işinin "merkezinde" kalacaktır.

Perşembe günkü bir blog yazısına göre , Seyşeller merkezli borsa spot, komisyonculuk, velayet, bilgi ürünleri ve eğitim hizmetleri ekliyor. Ürünlerin ne zaman piyasaya sunulacağına dair herhangi bir zaman çerçevesi verilmedi.

Borsa ayrıca, "son derece saygın yargı alanlarında ek lisanslar" arayacağını söyledi. Bununla birlikte, gönderiye göre türevler, BitMEX'in işinin "kalbinde" kalacak.

Zor durumdaki BitMEX, kurucu ortaklar Ben Delo, Samuel Reed ve eski CEO Arthur Hayes'e yönelik suçlamaların ardından son aylarda büyük bir liderlik değişikliği ve işe alma çılgınlığı geçirdi. Eski yöneticiler
Linkleri görüntüleyebilmek için Giriş Yap ya da Kayıt OL
Ekim ayında ABD Adalet Bakanlığı ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu tarafından Banka Gizlilik Yasasını ihlal etmekle suçlanmışlardı.

Yeni CEO Alex Hoptner, "BitMEX'e, kripto türevleri üzerindeki tekil odağımızı daha büyük bir şeye genişletmemize yardımcı olmak için çok özel bir görevle katıldım" dedi. "Kullanıcı tabanımızı agresif bir şekilde büyütmenin zamanı geldi."

• Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt