Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!
Bitcoin | BTC

Analiz Bitcoin Madencileri Yine Pazar İçin Olumlu Bir İşarette Paraları Yığınlıyor (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
6 Ay 11 Gün
Yaş
26
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Bir analist, "Madenciler fiyat artışı beklentisiyle bekliyor olabilirler" dedi. Blockchain verileri, Bitcoin madencilerinin kripto para biriktirdiğini ve Aralık ayından bu yana ilk kez piyasadaki yükseliş baskısına katkıda bulunduğunu gösteriyor.
Analitik firması Glassnode'un madencilerin adreslerinde tutulan arzdaki 30 günlük değişikliği ölçen madenci pozisyon değişikliği metriği, son zamanlarda madeni para yapmaktan sorumlu olanların yenilenen tutma işaretiyle olumluya döndü.

Glassnode'un verileri, madenci cüzdanlarında tutulan bakiyenin son iki hafta içinde 4.435 BTC artarak 1.806 milyona çıktığını gösteriyor. "Madenciler [şimdi], gelecekteki operasyonlarını yürütmek için yeterli nakit rezervlerine sahip olduklarından, bitcoin fiyatı 20.000 ila 40.000 $ arasındayken ellerinde bulundurdukları likit varlıkların net bir birikimine sahipler veya çoğu bir fiyat artışı beklentisiyle tutuyor. Madenciler ağırlıklı olarak nakit olarak çalışır ve giderleri karşılamak için holdingleri tasfiye eder. Bununla birlikte, madenci satışının hızı, madenciliğe özgü faktörlere ve bitcoin'in fiyat beklentilerine bağlı olarak zaman zaman değişir.

31 Mart'tan bu yana gözlemlenen birikim moduna dönüş, neredeyse dört aydır büyük ölçüde olumsuz okumaların ardından geliyor - madenciler pozisyonları düşürüyor ve kar alıyor. Glassnode'un 8 Mart tarihli haftalık haber bültenine göre, Ocak ayı boyunca yaklaşık 17.000 BTC ile 24.000 BTC arasında en yüksek dağılım görüldü.

Balinalar veya fiyatları etkileme kabiliyetine sahip büyük yatırımcılar da madeni para satmayı bıraktı. En az 1.000 bitcoin tutan tek bir ağ katılımcısının tuttuğu kripto cüzdan adresi kümeleri olan balina varlıklarının sayısı, 31 Mart'tan bu yana 2.000'in üzerinde sabit kaldı.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt