Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Analiz Bitcoin Fiyatı 3 Haftanın En Düşük Seviyesinde, Altcoinler Çöküyor (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
7 Ay 8 Gün
Yaş
27
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Bitcoin, Pazar gününün Asya saatlerinde üç haftanın en düşük seviyesi olan 52.148 $ 'a düştü. Bitcoin, Pazar günü erken saatlerde üç haftanın en düşük seviyesine indi ve Coinbase'in Nasdaq'taki ilk çıkışının ardından birkaç alternatif kripto para birimine (altcoin) yerleştirilen çılgın spekülatif balonu deldi.

Messari'den Ryan Watkins'e göre, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi , Asya seansı sırasında 15 dakikada yaklaşık 60.000 $ 'dan 52.148 $' a düştü ve türev piyasasında yaklaşık 4 milyar dolarlık pozisyonu tasfiye etti .
Ani çöküşün kesin nedeni bilinmemekle birlikte, ABD Hazinesinin kripto para birimleri kullanarak kara para aklama için çeşitli finans kurumlarını ücretlendirmeyi planladığı söylentileri nedeniyle piyasa havası bozulmuş olabilir. CoinDesk, bekleyen herhangi bir hükümet eylemini bağımsız olarak doğrulayamadı.

Ek olarak, CNBC dün gece Hindistan'daki kripto para birimlerini muhtemelen yasaklamaya hazırlanan bir aylık raporu tweetledi . Bu aylık rapor, adı açıklanmayan bir hükümet yetkilisine atıfta bulunan bir Reuters hikayesine dayanıyordu.

Bazı haber servisleri, CNBC raporunu yeni olarak değerlendirdi ve muhtemelen, geçen hafta Türkiye'de açıklanan kısmi kripto yasağının yayılabileceği korkusuyla, elden çıkarmaya katkıda bulundu. Bir CNBC editörüne gönderilen bir mesaja henüz yanıt verilmemiştir.

Basın zamanında, bitcoin , 24 saatlik bazda% 12 düşüşle 54.000 $ civarında el değiştirirken, ether (ETH, -% 12.8) , en büyük ikinci coin olan neredeyse% 13 düştü. .
Gibi diğer altcoins XRP, polkadot, litecoin (LTC, -18,36%) , nakit Bitcoin (BCH, -21,07%) son 24 saat içinde% 17 ile% 20 sahip iken, dogecoin (doge, 17,47 %) CoinDesk 20 verilerine göre% 6'lık bir kayıp yaşıyor.

Ödemeler odaklı XRP ve meme kripto para birimi dogecoin, Coinbase'in 14 Nisan'da Nasdaq'ta merakla beklenen listelemesi , sektörde genel bir coşku yarattığı için, kısa süre önce perakende liderliğindeki büyük fiyat rallileri gördü .

Bitcoin, Coinbase'in listelemesine giden günlerde 60.000 $ 'ın üzerinde yükseldi ve 14 Nisan'da 64.801 $ ile rekor bir rekor kırdı.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt