Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Balancer ve PolkaStarter Ön Satışları Hakkında (1 Görüntüleyen)

CryptoTR  

Admin
Konular
43
Forum Yaşı
7 Ay 13 Gün
Web Sitesi
cryptotr.net
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Dün bildiğiniz üzere Tidal Finance TIDAL ve Convergence CONV ön satışları vardı. TIDAL Balancer borsasında, CONV ise PolkaStarter'da ön satıştaydı.

İşin garip yani ön satışlar bitmeden MXC ve Okex borsalarında listeleme haberleri geldi. Bu iş ne kadar etik tartışılır. Örnek vermek gerekirse Balancer'da mevcut USDC ya da USDT 'yi TIDAL token a çevirebilmek için ciddi anlamda Gas ücreti ödemek gerekiyor. (En son baktığımda 114$ idi). Ayrıca TIDAL birim fiyatı 0.06$ üzerindeydi.

Hal böyle olunca balancer borsasında 0.06$ dan alıp ek olarak neden GAS ücreti ödeyelim ki? Direk gidip MXC borsasından alınır. Burada yapılan çok büyük yanlışlık var.

Bu tarz durumlarda dikkat etmek lazım. Bir token da ön satışa gireceksek, listeleme haberi geldiyse direk gidip listelenecek borsadan almak daha mantıklı gibi. Karar yine de sizin..

Ekleme yapacak olursak, akşam saatlerinde TIDAL alım satım işlemleri durduruldu. Sebebini ise halen bilmiyorum.

Ekran Resmi 2021-03-26 13.36.07.png

İyi forumlar.

• Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt