Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Analiz Altın Hükümetin Baskısı Riski Altında (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 10 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Eski Kongre Üyesi ve The Liberty Report'un sunucusu Ron Paul, ekonomik türbülansa karşı korunmanın en iyi yolunun değerli metaller ve gayrimenkul gibi sert varlıklar olduğunu, ancak bunların bile hükümetin tehdidi altında olduğunu söyledi.

Paul, "Hükümet bir tehdittir" dedi. “Yapma yetenekleri olduğu için baskı yapacaklar. [Özgür bir toplumun] tadına baktık. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, sadece Anayasa ile başlayın, bu size özgür bir toplumun neyle ilgili olduğu hakkında bir fikir verebilir. " Paul, bu "baskının" vergi şeklinde olabileceğini kaydetti. Başkan Biden'in önerdiği altyapı tasarısında Paul, sonucun "ortalamanın altında" olacağını söyledi.

Fed Başkanı Jerome Powell ve Hazine Bakanı Janet Yellen'in geçen hafta Kongre'ye verdiği ifadede, Louisiana'dan Cumhuriyetçi Senatör John Neely Kennedy, dünyanın dört bir yanındaki merkez bankalarının hala “bağımsız” varlıklar olup olmadıklarını veya siyasetle iç içe olup olmadıklarını sorguladı. Paul, "bağımsızlığın" hiçbir zaman merkez bankalarının hedefi olmadığını söyledi.

“Bütün bu bağımsızlık fikri… Gizlilikle ilgilendiklerine inanmıyorum çünkü Hazine'nin veya Federal Rezerv'in ve Kongre'deki mali görevlilerin gerçekten bir çok şeyi temsil ettiğini düşünmüyorum. Gölge hükümetteki, Derin Devlet'teki insanları düşünüyorum, çünkü çok fazla güce ve nüfuza sahip ipleri elinde tutan insanlar var. O yıllar boyunca bankacılık komitesindeydim, Açık Piyasa Komitesi toplantısına bile gidemedim. Bunun caiz olmasının hiçbir yolu yoktu ”dedi.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt