Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Haber Altın Asya'ya Daldı (1 Görüntüleyen)

Metwella

Üye
Konular
193
Mesajlar
195
Tepki Puanı
9
Forum Yaşı
7 Ay 8 Gün
Yaş
27
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Altın ve gümüş, Asya Pasifik seansında bir gecede düşüş yaşadı. Sarı metal 1725 $ / ons'dan yüzde yarım daha düşük işlem görürken, gümüş 25 $ / ons psikolojik seviyesinin altında işlem yapmak için kırmızıda% 0.76 hareket etti. Avustralya ve Yeni Zelanda'da piyasalar kapandı, ancak Japon ve Çin piyasaları açık kaldı. Nikkei 225 siyahta% 0,79 hareket ettiğinden ve Shanghai Bileşik% 0,52 ile marjinal olarak geride kaldığından risk duyarlılığı oldukça olumluydu.

FX piyasalarında, çok fazla hareket olmaması çok da şaşırtıcı değil, ancak en dalgalı döviz çifti% 0.21 yükselen USD / CHF idi. Emtia kompleksinin başka yerlerinde, bakır% 1'in üzerine çıktı ve spot WTI% 0,90 düştü. Haberlere gelince, Nikkei'de Çin COVID-19 vakalarının tekrar yükselişte olduğu bildirildi. Myanmar sınırındaki bazı enfeksiyonlar nedeniyle yeni COVID-19 vakaları 2 ayın en yüksek seviyesinde.

John Kerry, Biden'in iddialı iklim planının 'Çin'e karşı olmadığını' söylüyor. “Hiç kimse bu sorunu tek başına çözemez. Bunun gerçekleşmesi için her birimizin masadaki herkese ihtiyacı var ”.

CFTC verilerine göre, altın, gümüş ve bakır piyasalarındaki para yöneticileri, geçen hafta net uzun vadeli işlemlerini ve opsiyon pozisyonlarını kesti.

Veri cephesinde, Japon hizmet PMI Mart ayı 46,3 tahminlerine göre 48,3'ü vurdu. Bugün ABD oturumunda, piyasa en son ISM ve ISM dışı hizmetleri ve bileşik PMI numaralarını alacak.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt