Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

Haber Akon, AkoinNFT Platformu ile NFT Aksiyonuna Giriyor (1 Görüntüleyen)

umutndgn

Üye
Konular
162
Mesajlar
162
Tepki Puanı
4
Forum Yaşı
6 Ay 8 Gün
Yaş
23
Konum/Şehir
Kocaeli
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0
Yaratıcılar için zorlu bir dönem oldu. NFT'ler, mücadele eden sanatçılar ve hayranları için fırsatlar yaratarak büyüme gördü. Amerikalı-Senegalli rapçi ve R&B şarkıcısı Akon, sanatçıları ve markaları "güçlendirmek ve güçlendirmek" için bir non-fungible token (NFT) platformu olan AkoinNFT'yi başlattı.

Doğum adı Aliaune Damala Badara Akon Thiam olan müzik kralı Akon, AKN kripto para biriminin arkasındaki Akoin ekibinin NFT'ler için AkoinNFT platformunu başlatmak için Taqo.io ile ortaklık kurduğunu duyurdu .

COVID-19 salgını nedeniyle çoğu faaliyete devam edemediği için reklam öğeleri için zorlu bir dönem oldu. Buna karşılık, NFT'ler mücadele eden sanatçılar ve hayranları için fırsatlar yaratarak büyüme gördü. NFT'ler, değişken özelliklere sahip olabilen kriptografik varlıklardır. Sanattan tahsil edilebilir spor kartlarına, sanal gayrimenkullere ve hatta dijital spor ayakkabılara kadar çok çeşitli benzersiz somut ve soyut öğeleri temsil etmek için kullanılmıştır.

AkoinNFT platformu, bu son dijital sanat hareketinden yararlanmak isteyen sanatçılar için NFT'lerin oluşturulması, tasarımı, basımı ve dağıtımı için kullanılacak. “Her yetenekten sanatçıya inanıyoruz. Sanatçı olduğumuz için sanatçıları destekliyoruz ve hayranlarla daha büyük bir bağlantı kurmak için gücü kolektif ellerimize koymanın daha iyi bir zamanı olmamıştı ”dedi Akon.

Dijital varlıkların teknolojisinin ve basımının arkasındaki Taqo ekibi, platformunun Ethereum ekosistemi tarafından benimsenen merkezi olmayan web olan Web3 mimarisi üzerine inşa edildiğini söyledi.
 
  • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
  • Şu an sohbette kimse yok.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
    Üst Alt