Cryptotr.net | Kripto Para Forumu'na Hoş Geldiniz.

Kripto para haberleri, analizler, grafikler, eğitimler, soru cevaplar, sohbetler ve daha fazlası Cryptotr.net’de
Kripto dünyasındaki gündemden geri kalmayın ve sizde yerinizi hemen ayırtın.
Konu oluşturmak ve mevcut konulara yanıtlar gönderebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sizde bize katılın! Üstelik ücretsiz!

2021 Yılının Parlayan Yıldızı Olacak Kripto Para Birimleri (1 Görüntüleyen)

Moderator  

Moderator
Konular
179
Mesajlar
209
Tepki Puanı
22
Forum Yaşı
7 Ay 11 Gün
Konum/Şehir
ANTALYA
Web Sitesi
cryptotr.net
Ticaret Puanı - 0%
0   0   0

Kripto paralar sayesinde hayatınıza heyecan katabilirsiniz. Geleneksel yatırım araçlarına kıyasla karlı ancak riskli olan kripto paralar; bugüne kadar çok fazla kişinin ve kurumun kazanç sağlamasına neden oldu. Hatta, Tesla’nın da Bitcoin yatırımı ile ciddi bir kar ettiğini ifade etmeliyiz. Peki, hangi kripto para birimleri 2021 yılına damga vuracak?


kripto-paralar-2021.jpg

En Çok Bitcoin'i Olan Kurumsal Firmalar'ı merak ediyorsanız.

Bu Yıl Yükselecek Para Birimleri​

 • Chainlink: 4,7 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor. CoinMarketCap sıralamasında ise onuncu sırada! 2020 yılını en iyi şekilde geçiren kripto para birimlerinin başında geliyor. Chainlink’in 2021 yılında ciddi bir gelişme göstereceği ifade ediliyor.
 • VeChain: 1,2 milyar dolarlık piyasa değeri bulunuyor. Transfer prosedürlerinin verimliliği ve şeffaflığı açısından VeChain’in bir hayli önemli olduğunu ifade edebiliriz. Buna ek olarak, şirketlere Blockchain teknolojisini tanıtması açısından da önemli! Bu sebeplerden dolayı, VeChain de 2021 yılını en iyi şekilde geçirecek kripto paralardan birisi!
 • Cardano: Altı milyar dolarlık değeri ile dikkat çekiyor. Teknoloji açısından çok iyi bir proje olduğu uzmanlar tarafından kabul ediliyor. Buna ek olarak, 2021 ile beraber yatırım açısından da kendisini geliştireceğine kesin gözüyle bakılıyor.
 • Polkadot: 5,9 milyar dolarlık piyasa değeri ile dikkat çekiyor. Bilhassa Ethereum ile bir araya gelmesinin yüksek ihtimal olduğuna inanılıyor.
 • Ethereum: 83 milyar dolarlık değeriyle Bitcoin’in ardından ikinci sırada bulunuyor. 2021 yılında yatırımcıların en az Bitcoin kadar Ethereum’a da ilgi göstereceği düşünülüyor.
 
 • Katılımcılar
Tips
İpucu

Görüntüleyenler

Genel Sohbet
Rules Yardım Users
Genel sohbet kurallarına uyalım. Mesajlarınızda argo, küfür vb kelimeler kullanmayın!
 • Şu an sohbette kimse yok.
  There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!
  Üst Alt